batman halı yıkama

Batman halı yıkama

Batman'ın En Profesyonel Halı Yıkama Fabrıkası
Batman Hali Yikama, Batman Halı Yıkama

 
Battaniye Yıkama

Teslim Alma Aşaması

Yorganlarınız servis elemanlarımız tarafından fiş karşılığı teslim alınır.

Kontrol ve Tasnif Aşaması

Tesisimize gelen yorganlar, hasar ve kusur (yırtık, sökük, yanma, ağarma, ve benzeri) tespiti yapılır. Kusurlu olanların bilgisi yıkama öncesinde müşteriye bildirilir. Kusur, müşterinin bilgisi dâhilindeyse yıkamaya alınır.

Ayırma Aşaması

Tesisimize gelen yorganlar farklı tekniklerle yıkanacağı için cinslerine ve kirlilik derecelerine göre ayrılır. Her evin ürünü kendi içerisinde yıkanır, farklı evlerin ürünleri aynı makinede yıkanmaz.

Yıkama Aşaması

Yorganlarınız 20 Kg Endüstriyel tip otomatik çamaşır makinesi ile yıkanır. Leğende veya büyükçe bir teknede çiğnenerek yıkama yapılmaz.

Kontrol Aşaması

Yıkama işlemi tamamlanan yorganlar kalite kontrolü yapılmak üzere kontrol masasına alınır, yıkama kalitesi yetersiz görünen yorganlar yeniden yıkanmak üzere sistemin başına gönderilir.

Kurutma Aşaması

Kalite kontrolünden geçen yorganlarınız, üzeri güneş ışığı geçiren malzeme ile kapatılmış özel kapalı kurutma alanımızda askıya alınarak kurutulur.

Paketleme Aşaması

Kuruma işlemi tamamlanan yorganlar parfüm sıkılarak paketlenir.

Teslimat

Son kontrolü yapılan ve paketlenen halılar teslimata hazırlanır. Teslimattan önce müşterilerimizi bilgilendirerek hangi gün ve saatte getireceğimizi bildiririz. Uygun olan gün ve saatte halılar teslim edilirSayfa Kategorisi: HİZMETLERİMİZ